Limbă / Monedă
Meniul principal
Conectați-vă
Articole
Imagini inspirative
Cupoane cadou
Contacte
Informații utile
Termeni si condiții
Transport și plată
Întrebari frecvente
Reclamații și retur
Program de fidelitate
Creați-vă un cont
Conectați-vă
Conectați-vă
Conectați-vă
E-mail:
Parolă:
Recuperare parolă
Logat permanent
Creați-vă un cont
… de 36 de ani împreună
Scrieti-ne!
RO
CZ
PL
EN
HU
DE
SK
IT
ES
FR
RO
HR
BG
GR
RON
CZK
(Kč)
PLN
(zł)
EUR
(€)
HUF
(Ft)
USD
($)
GBP
(£)
RON
(lei)
Preț:
Articole:
0,- RON
0
» Vizualizare coș
Categorie
Categorie
Mercerie
Accesorii broderie (etamină, gherhefuri, seturi)
Accesorii croitorie
Accesorii lenjerie intima și costume de baie
Accesorii metalice vestimentare
Accesorii pentru botez și doliu
Accesorii pentru confecționat păpuși
Accesorii pentru genți și poşete
Accesorii perdele și draperii
Accesorii și echipamente pentru magazine de mercerie
Ace cu gămălie / bolduri și ace de siguranță
Ace cusut manual / Ace mașini de cusut
Aplicații și accesorii pentru îmbrăcăminte și încălțăminte
Aplicații termoadezive și aplicații de cusut, petice, embleme, articole ref
Arici / Velcro
Articole de mercerie din material plastic
Articole de mercerie din metal
Aţă de cusut, Ață de surfilat
Batiste
Benzi bias
Benzi din bumbac, rejanse și benzi reflectorizante
Catarame pentru curele, îmbrăcăminte și clipsuri bretele
Chingi
Coșuri și cutii depozitare
Dantele și broderii
Elastic
Fermoare
Foarfeci
Franjuri și ciucuri
Nasturi, capse și sisteme de închidere
Opritori și capete de șnur
Paiete și sclipici
Panglici
Panglici țesute, Benzi cu motive tradiționale, Benzi goblen
Pasmanterie, galoane, boa și benzi decorative
Paspoal și vipușcă
Pentru animale de companie
Pentru casă
Prese, matrițe, dornuri, preducele și clești
Produse din atelierul de cusut Stoklasa
Rijelină și accesorii pentru pălării și fascinatoare
Strasuri termoadezive - hotfix
Șnururi, sfori și șireturi
Termocolant, inserţie neţesută, întăritură, umplutură, pernițe umeri
Textile pentru bucătărie
Tricot elastic și manșete
Tricotat și croșetat
Truse de cusut
Vânzare resturi materiale
Materiale textile
Căptușeală, plasă, căptușeală milaneză și rijelină
Dantelă, dantelă Madeira și franjuri
Fleece, blană sintetică
Iută, imitație iută, pâslă / fetru, hârtie lavabilă
Materiale blackout și perdele
Materiale decorative Loneta
Materiale impermeabile și materiale pentru fețe de masă
Materiale naturale pentru îmbrăcăminte
Materiale textile Crăciun
Materiale textile din bumbac
Minky, plush și catifea
Piele intoarsă, piele sintetică și țesături pentru tapițerie
Satin si satin din bumbac
Softshell, materiale impermeabile, denim, microfibră
Stofe costume, stofe cu model
Șifon, bumbac flanelat, crep și material flaușat
Șifon, jorjet, organza
Tesaturi cu paiete si strasuri
tricot și textile pentru costume de baie
Tul și voal
Țesătură din bumbac Waffle
Țesături cu lățimi extra
Țesături de in și imitație de in
Țesături sport, jerse și tricot
Țesături tehnice, neopren, antiderapante și folii
Hobby Creativ
Accesorii aranjamente decorative
Accesorii decorare textile
Accesorii decorațiuni
Accesorii pentru petrecere, aniversări si carnaval
Accesorii pentru prinzătoare de vise și clopoței de vânt
Accesorii școală
Accesorii, ustensile, semifabricate și forme
Alte tipuri de decorațiuni
Articole decorabile din polistiren - blancuri
Coli cauciucate Foamiran și Moosgummi
Coroane
Creații de Crăciun
Decorațiuni de Crăciun
Decorațiuni de nuntă
Decorațiuni de Paște și primăvară
Decorațiuni din lemn, metal și sticlă
Flori, plante și fructe decorative
Împâslire / Filțuit
Îngerași
Lumânări, suporturi de lumânări și clopoței de vânt
Macrame
Materiale textile decorative
Ochi, nasuri, figurine și zornăitoare pentru jucării
Ornamente decorative
Pastă fimo, pastă beton si rășină transparentă și accesorii pentru bijuteri
Patchwork
Pene decorative
Pompoane și sârmă plușată
Produse semifinite din hârtie
Produse semifinite din lemn
Produse semifinite textile
Saci, pungi și cutii pentru cadouri
Scrapbooking
Seturi creative pentru copii
Clopoței metalici
Mărgele și accesorii
Accesorii și componente pentru bijuterii
Margele nisip Cehia
Mărgele cu gaura mare
Mărgele din lemn
Mărgele din plastic
Mărgele din porțelan și metal
Mărgele din sticlă
mărgele perle
Mărgele pietre naturale, mărgele sidef
Seturi de margele
Strasuri, cristale, caboșoane
Materiale pentru înșirat mărgele
Sârmă bijuterii / Sârmă modelaj / Modele din sârmă
Unelte și accesorii pentru bijuterii
Bijuterii
Cupoane Cadou
Accesorii și ornamente pentru păr
Accesorii și pandantive pentru genți, telefoane, chei
Ambalaje bijuterii
Bijuterii de nuntă
Bijuterii pentru barbați
Bijuterii pentru copii
Brățări și inele
Broșe
Casete pentru bijuterii
Cercei
Coliere
Echipament pentru magazine
Inele pentru eșarfă
Pandantive
Rozarii / Mătănii / Cruciulițe
Accesorii modă
Batiste
Bretele și curele
Căciuli si bentițe
Ciorapi, dresuri, șosete și încălțăminte de casă
Cravate, papioane, butoni și ace de cravată
Eșarfe, șaluri, fulare, batice și ponchour
Genți pentru cumpărături
Genți, poșete și rucsacuri
Genți, rucsacuri și saci de umăr pentru copii
Jartiere
Mănuși
Oglinzi
Pălării, fascinatoare și șiraguri pene
Penare pentru școală, saci pentru papuci și saci de umăr
Portofele, portmonee și seturi de manichiură
Tocuri pentru ochelari, borsete cosmetică, măști de dormit
Umbrele și pelerine
Ambalaje și accesorii
Accesorii pentru magazine
cutii și cutiuțe
Sacoșe, plicuri si hartii
Toamnă colorată
Acasă în căldură
Batiste textile
Creaţii din pâslă
Decorațiuni de toamnă
Distrează-te cusând
Fiți vizibili
Halloween
Lumanari si confectionarea lor
Moda de toamnă
Pentru vreme ploioasă
Tricotaje și croseturi
Sunteţi persoană juridică, firmă şi doriţi să faceţi achiziţii la preţuri angro?
Inregistrați-vă!
Ofertă specială
Noutăți
Culori noi
Promoţii speciale
Bestsellere [
nou
]
De la ultima dvs. vizită
După ce vă conectați, aici veți vedea ce a apărut nou de la ultima dumneavoastră vizită. Produse noi, Reduceri, Inspirație.
Categorie
Mercerie
Materiale textile
Hobby Creativ
Mărgele și accesorii
Bijuterii
Accesorii modă
Ambalaje și accesorii
Toamnă colorată
Recomandări pentru dvs.
Foarfece PIN
Sărbătoarea lui octombrie
Sezonul de dans
Fermoare YKK
Modele animale
Afișează alte categorii »
Creații de vară
Creații handmade
www.stoklasa.ro
Stoklasa - Mercerie en-gros
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.ro
Creații handmade
■
coș croșetat
■
creații handmade
Filtrați și sortați
Recomandare: Vizualizați produsele
în funcție de culoare, tehnica de creație, compoziție
etc.
✔
Standard
✔
Tehnica
✔
Compoziţie
✔
Proveniență produs
✔
Marca
✔
Stil
✔
Mărime inel
✔
Adecvată formatului A5
✔
Formă
✔
Tipuri de cercei
✔
Mărime geantă
✔
Tip fermoar
✔
Tip fermoar (cursor)
✔
Dimensiunea cursorului
✔
Filet
✔
Utilizare
✔
Certificări
✔
Material
✔
Altele
Tehnica
ambalare cadouri (2)
aranjamente nuntă (1)
coaserea decorațiunilor interioare (1)
confecții bijuterii (2)
confecții îngerași, figurine și animale (25)
confecționare îmbrăcăminte timp liber (1)
confecționarea decorațiunilor (42)
confecționarea decorațiunilor interioare (7)
confecționarea prinzătoarelor de vise (4)
croșetat (31)
cusut (36)
decoupage (3)
DIY Craft for Pets (2)
Easter arrangement (1)
floristica (2)
frivolite (1)
gluing and cutting (2)
Hand made (2)
Christmas arranging (1)
kanzashi (2)
macrame (4)
manufacturing of bags, handbags and purses (6)
mărgelit (2)
pictură, desen (4)
scrapbooking (2)
tapițerie (1)
tricotat (18)
Proveniență produs
Fabricat în Cehia (4)
Fabricat în EU (2)
Fabricat în India (2)
Fabricat în Italia (1)
Altul
Marca
Lână-hep (1)
Pony (2)
Woolove (1)
YarnArt (5)
Stil
Boho și Hippie (1)
Hygge stil (2)
Romantic (1)
Valentin (1)
Mărime inel
Adecvată formatului A5
Formă
Tipuri de cercei
Mărime geantă
Tip fermoar
Tip fermoar (cursor)
Dimensiunea cursorului
Filet
Utilizare
Material
Altele
Aluminiu (5)
Bumbac reciclat (1)
Finisaj lucios (1)
Finisaj mat (1)
Metal (1)
Metal neferos (1)
Pentru îmbrăcăminte (4)
Placaj nelăcuit (4)
Plastic (1)
Produs certificat (1)
Single-face (1)
Dimensiuni
Lățime (mm):
6 - 10
Culori
Neselectat:
Culoare metal
argintiu
auriu
arămiu antic
arămiu
alamă antică
platină
negru
Altul
numai reduceri și lichidări de stoc (19)
Stoc disponibil
Bestsellere
Sortare:
-- alegeți --
Denumire
Preț / unitate
Data adăugării
Reducere
Favorite
↓
↑
Compoziţie
acril (1)
aluminiu (5)
bumbac (8)
lână (1)
lycra (2)
metal (1)
metal neferos (1)
micropoliester (2)
PE monofilament (3)
piele ecologică (2)
placaj (4)
plastic (39)
poliamidă (1)
poliester (10)
silicon (1)
vâscoză (1)
Certificări
Produs certificat. (4)
Produs certificat pentru copii sub 3 ani. (1)
Afișează (65)
Articole afișate
1 -
65
din
65
Articolul a fost adăugat în coș
Vizualizare coș
Aplicatie / eticheta din piele ecologică Hand Made 10x48 mm 400230
-30%
Dimensiuni:
10 x 48 mm
Finisaj mat
1,33 RON
/ pac. (0 )
0,93 RON
/ pac. (0 )
7,30 RON
/ pac. (5 buc.)
5,10 RON
/ pac. (5 buc.)
47,50 RON
/ pac. (50 buc.)
33,- RON
/ pac. (50 buc.)
132,- RON
/ pac. (200 buc.)
92,- RON
/ pac. (200 buc.)
0,66 RON
/ pac. (0 )
0,46 RON
/ pac. (0 )
50 buc. (0,66 RON / buc.)
5 buc. (1,02 RON / buc.)
50 buc. (0,66 RON / buc.)
200 buc. (0,46 RON / buc.) - F1
50 buc. (0,66 RON / buc.)
200 buc. (0,46 RON / buc.) - F1
50 buc. (0,66 RON / buc.)
200 buc. (0,46 RON / buc.) - F1
5 buc. (1,02 RON / buc.)
50 buc. (0,66 RON / buc.)
200 buc. (0,46 RON / buc.) - F1
5 buc. (1,02 RON / buc.)
50 buc. (0,66 RON / buc.)
200 buc. (0,46 RON / buc.)
-- alege varianta --
mix aleatoriu de variante
4 argintiu metalic
6 gri deschis mat
7 maro coniac mat
9 maro închis
pac.
Adaugă în coș
Articulații figurine / jucării, Ø20 mm 800092
-30%
Diametru:
20 mm
1,90 RON
/ pac. (0 )
1,33 RON
/ pac. (0 )
8,36 RON
/ pac. (4 set)
5,84 RON
/ pac. (4 set)
2,09 RON
/ pac. (0 )
1,46 RON
/ pac. (0 )
27,20 RON
/ pac. (20 set)
19,- RON
/ pac. (20 set)
1,36 RON
/ pac. (0 )
0,95 RON
/ pac. (0 )
1,36 RON
/ pac. (0 )
0,95 RON
/ pac. (0 )
57,- RON
/ pac. (60 set)
45,60 RON
/ pac. (60 set)
0,95 RON
/ pac. (0 )
0,76 RON
/ pac. (0 )
0,95 RON
/ pac. (0 )
0,76 RON
/ pac. (0 )
0,95 RON
/ pac. (0 )
0,76 RON
/ pac. (0 )
950,- RON
/ pac. (1000 set)
760,- RON
/ pac. (1000 set)
4 set (1,46 RON / set)
20 set (0,95 RON / set)
60 set (0,76 RON / set) - F1
4 set (1,46 RON / set)
20 set (0,95 RON / set)
60 set (0,76 RON / set)
-- alege varianta --
transparent
pac.
Adaugă în coș
Croșetă cu mâner Pony, mărimi 4: 4,5; 5; 6; 040146
Lungime:
14 cm
Mărime:
4; 4,5; 5
Aluminiu
10,63 RON
/ pac. (0 )
11,66 RON
/ pac. (1 buc.)
37,95 RON
/ pac. (5 buc.)
6,83 RON
/ pac. (0 )
136,60 RON
/ pac. (20 buc.)
6,83 RON
/ pac. (0 )
1 buc. (11,66 RON / buc.)
5 buc. (7,59 RON / buc.)
20 buc. (6,83 RON / buc.) - F1
1 buc. (11,66 RON / buc.)
5 buc. (7,59 RON / buc.)
20 buc. (6,83 RON / buc.) - F1
1 buc. (11,66 RON / buc.)
5 buc. (7,59 RON / buc.)
20 buc. (6,83 RON / buc.) - F1
5 buc. (7,59 RON / buc.)
20 buc. (6,83 RON / buc.) - F1
1 buc. (11,66 RON / buc.)
5 buc. (7,59 RON / buc.)
20 buc. (6,83 RON / buc.)
-- alege varianta --
4 mm conform imaginii
4,5 mm conform imaginii
5 mm conform imaginii
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Croșetă Pony, mărimea 6; 7: 8: 9:10; 040150
Lungime:
15 cm
Mărime:
6; 7; 8; 9; 10
Plastic
9,52 RON
/ pac. (0 )
10,45 RON
/ pac. (1 buc.)
34,- RON
/ pac. (5 buc.)
6,12 RON
/ pac. (0 )
122,40 RON
/ pac. (20 buc.)
6,12 RON
/ pac. (0 )
1 buc. (10,45 RON / buc.)
5 buc. (6,80 RON / buc.)
20 buc. (6,12 RON / buc.) - F1
5 buc. (6,80 RON / buc.)
20 buc. (6,12 RON / buc.) - F1
5 buc. (6,80 RON / buc.)
20 buc. (6,12 RON / buc.) - F1
5 buc. (6,80 RON / buc.)
20 buc. (6,12 RON / buc.) - F1
1 buc. (10,45 RON / buc.)
5 buc. (6,80 RON / buc.)
20 buc. (6,12 RON / buc.) - F1
1 buc. (10,45 RON / buc.)
5 buc. (6,80 RON / buc.)
20 buc. (6,12 RON / buc.)
-- alege varianta --
6 mm argintiu
7 mm argintiu
9 mm argintiu
10 mm argintiu
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Croșetă, mărimea 12; 040175
Lungime:
15 cm
Mărime:
12
Aluminiu
11,51 RON
/ pac. (0 )
12,63 RON
/ pac. (1 buc.)
41,10 RON
/ pac. (5 buc.)
5,76 RON
/ pac. (0 )
115,20 RON
/ pac. (20 buc.)
5,76 RON
/ pac. (0 )
576,- RON
/ pac. (100 buc.)
1 buc. (12,63 RON / buc.)
5 buc. (8,22 RON / buc.)
20 buc. (5,76 RON / buc.) - F1
1 buc. (12,63 RON / buc.)
5 buc. (8,22 RON / buc.)
20 buc. (5,76 RON / buc.)
-- alege varianta --
12 mm argintiu
pac.
Adaugă în coș
Croșete cu mâner din cauciuc siliconat, 9 buc/set 040245
Lungime:
13,5 - 14,5 cm
Mărime:
0,5; 0,8; 1; 1,25; 1,5; 1,75; 2; 2,25; 2,5
Set:
9 buc cârlige
Metal
66,30 RON
/ pac. (0 )
66,30 RON
/ pac. (1 set)
139,23 RON
/ pac. (3 set)
1 set (66,30 RON / set)
3 set (46,41 RON / set) - F1
1 set (66,30 RON / set)
3 set (46,41 RON / set)
-- alege varianta --
mix variante
pac.
Adaugă în coș
Croșete metalice, mărimea 6; 7; 8; 9; 040173
Lungime:
15 cm
Mărime:
6; 7; 8; 9
Aluminiu
9,21 RON
/ pac. (0 )
10,11 RON
/ pac. (1 buc.)
26,32 RON
/ pac. (4 buc.)
6,58 RON
/ pac. (0 )
46,10 RON
/ pac. (10 buc.)
4,61 RON
/ pac. (0 )
4,61 RON
/ pac. (0 )
461,- RON
/ pac. (100 buc.)
1 buc. (10,11 RON / buc.)
4 buc. (6,58 RON / buc.) - F1
10 buc. (4,61 RON / buc.)
1 buc. (10,11 RON / buc.)
4 buc. (6,58 RON / buc.) - F1
10 buc. (4,61 RON / buc.)
1 buc. (10,11 RON / buc.)
4 buc. (6,58 RON / buc.) - F1
10 buc. (4,61 RON / buc.)
1 buc. (10,11 RON / buc.)
4 buc. (6,58 RON / buc.) - F1
10 buc. (4,61 RON / buc.)
4 buc. (6,58 RON / buc.) - F1
10 buc. (4,61 RON / buc.)
1 buc. (10,11 RON / buc.)
4 buc. (6,58 RON / buc.)
10 buc. (4,61 RON / buc.)
-- alege varianta --
mix aleatoriu de variante
1 (9 mm) argintiu
2 (8 mm) argintiu
3 (7 mm) argintiu
4 (6 mm) argintiu
pac.
Adaugă în coș
Croșete, mărimea 2 - 5,5; 040170
Lungime:
15 cm
Mărime:
2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5
Aluminiu
4,87 RON
/ pac. (0 )
5,35 RON
/ pac. (1 buc.)
17,40 RON
/ pac. (5 buc.)
3,48 RON
/ pac. (0 )
244,- RON
/ pac. (100 buc.)
488,- RON
/ pac. (200 buc.)
1 buc. (5,35 RON / buc.)
5 buc. (3,48 RON / buc.)
100 buc. (2,44 RON / buc.)
5 buc. (3,48 RON / buc.)
100 buc. (2,44 RON / buc.)
200 buc. (2,44 RON / buc.)
1 buc. (5,35 RON / buc.)
5 buc. (3,48 RON / buc.)
200 buc. (2,44 RON / buc.)
1 buc. (5,35 RON / buc.)
5 buc. (3,48 RON / buc.)
100 buc. (2,44 RON / buc.)
200 buc. (2,44 RON / buc.)
1 buc. (5,35 RON / buc.)
5 buc. (3,48 RON / buc.)
100 buc. (2,44 RON / buc.)
1 buc. (5,35 RON / buc.)
5 buc. (3,48 RON / buc.)
200 buc. (2,44 RON / buc.)
1 buc. (5,35 RON / buc.)
5 buc. (3,48 RON / buc.)
100 buc. (2,44 RON / buc.)
1 buc. (5,35 RON / buc.)
5 buc. (3,48 RON / buc.)
200 buc. (2,44 RON / buc.)
1 buc. (5,35 RON / buc.)
5 buc. (3,48 RON / buc.)
100 buc. (2,44 RON / buc.)
1 buc. (5,35 RON / buc.)
5 buc. (3,48 RON / buc.)
100 buc. (2,44 RON / buc.)
200 buc. (2,44 RON / buc.)
-- alege varianta --
2 culoare aleatorie
2,5 culoare aleatorie
3 culoare aleatorie
3,5 culoare aleatorie
4 culoare aleatorie
4,5 culoare aleatorie
5 culoare aleatorie
5,5 culoare aleatorie
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Fir de tricotat Camilla, 50 g 290517
Greutate:
50 g
Rolă/Bobină:
125 m
44
culori
16,83 RON
/ pac. (0 )
13,11 RON
/ pac. (1 buc.)
11,91 RON
/ pac. (0 )
119,10 RON
/ pac. (10 buc.)
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.) - F1
1 buc. (13,11 RON / buc.)
10 buc. (11,91 RON / buc.)
-- alege varianta --
2 (8184) galben
3 (8003) roz pudrat
4 (8038) roz deschis
7 (8076) mov deschis
9 (8194) portocaliu morcov
10 (8238) ruginiu mediu
11 (8024) bordo
14 (8094) albastru celest
15 (8098) albastru delta
16 (8145) verde deschis
17 (8156) verde crud
20 (8232) gri deschis
22 (8001) negru
23 (8002) alb
24 (8171) crem
26 (8208) ecru
28 (8190) galben muștar
30 (8230) gri foarte deschis
33 (8132) gri petrol
34 (8152) verde kaki
37 (8157) verde închis
39 (8138) verde mentă închis
40 (8027) roz baby
45 (8048) roz strident
47 (8120) albastru închis
50 (8223) maro deschis
51 (8220) maro
54 (8135) verde salvie inchis
55 (8165) verde salvie deschis
57 (8093) albastru denim
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Fir de tricotat Merino bulky, 100 g 290449
Greutate:
100 g
Rolă/Bobină:
100 m
23,91 RON
/ pac. (0 )
18,63 RON
/ pac. (1 buc.)
16,92 RON
/ pac. (0 )
84,60 RON
/ pac. (5 buc.)
16,92 RON
/ pac. (0 )
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.) - F1
1 buc. (18,63 RON / buc.)
5 buc. (16,92 RON / buc.)
-- alege varianta --
1 (501) alb
2 (502) crem deschis
3 (282) gri porumbel
5 (511) bej
7 (3864) gri albăstrui
9 (359) gri hematit
10 (585) negru
11 (3072) gri foarte deschis
14 (3027) ruginiu mediu
15 (3017) roz vintage
16 (033) taupe
17 (551) albastru
mix aleatoriu de variante
21 (583) albastru închis
23 (10094) vișiniu
24 (11448) turcoaz verde
26 (116) maro închis
27 (570) roz rubin
pac.
Adaugă în coș
Fir de tricotat Mink, 50 g 290458
Greutate:
50 g
Rolă/Bobină:
75 m
18,15 RON
/ pac. (0 )
14,15 RON
/ pac. (1 buc.)
12,85 RON
/ pac. (0 )
128,50 RON
/ pac. (10 buc.)
1 buc. (14,15 RON / buc.)
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,15 RON / buc.)
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,15 RON / buc.)
10 buc. (12,85 RON / buc.)
-- alege varianta --
1 (330) crem foarte deschis
2 (337) taupe
4 (335/338) gri paloma
6 (341) roz pudrat
7 (331) bej deschis
10 (332) bej
11 (338) violet
13 (334) gri porumbel
14 (336) negru cenușiu
15 (348) turcoaz
17 (345) alb zăpadă
18 (347) roz foarte deschis
mix aleatoriu de variante
21 (346) negru
pac.
Adaugă în coș
Fir de tricotat plușat Dolce, 100 g 290447
Diametru:
6 mm
Greutate:
100 g
Rolă/Bobină:
120 m
32
culori
30,10 RON
/ pac. (0 )
23,46 RON
/ pac. (1 buc.)
21,31 RON
/ pac. (0 )
106,55 RON
/ pac. (5 buc.)
21,31 RON
/ pac. (0 )
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.) - F1
1 buc. (23,46 RON / buc.)
5 buc. (21,31 RON / buc.)
-- alege varianta --
1 (741) alb
2 (745) crem foarte deschis
NEW 42 (856) crem deschis
43 (860) albastru angel
6 (758) albastru celest
7 (742) negru
8 (748) roșu scarlet
9 (752) roșu închis
10 (760) gri paloma
11 (749) bleu nu-mă-uita deschis
12 (754) bej închis
13 (750) roz foarte deschis
15 (744) mov deschis
16 (753) verde mentă
17 (769) roz antic deschis
18 (771) bej deschis
19 (775) maro
20 (756) albastru închis
21 (761) galben
22 (774) verde închis
23 (759) roz strident
24 (773) roz caisă deschis
25 (778) ruginiu deschis
26 (751) roz vintage
27 (746) albastru azur
29 (783) crem
30 (747) bej
mix aleatoriu de variante
32 (779) roz somon deschis
33 (782) gri albăstrui deschis
37 (772) verde kaki
38 (791) maro nuc
39 (794) pink închis
40 (799) verde pastel deschis
41 (797) verde crud
pac.
Adaugă în coș
Fir de tricotat plușat Velour, 100 g 290591
Diametru:
3 mm
Greutate:
100 g
Rolă/Bobină:
170 m
25,16 RON
/ pac. (0 )
25,16 RON
/ pac. (1 buc.)
114,25 RON
/ pac. (5 buc.)
1 buc. (25,16 RON / buc.)
5 buc. (22,85 RON / buc.) - F1
1 buc. (25,16 RON / buc.)
5 buc. (22,85 RON / buc.)
-- alege varianta --
11 (851) albastru deschis
pac.
Adaugă în coș
Fir tricotat / Șnur macrame, 100 m 290486
Diametru:
5 mm
Greutate:
480 g
Rolă/Bobină:
100 m
Producător:
Vlna-hep
Bumbac reciclat
88,12 RON
/ pac. (0 )
68,66 RON
/ pac. (1 buc.)
62,37 RON
/ pac. (0 )
187,11 RON
/ pac. (3 buc.)
3 buc. (62,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (68,66 RON / buc.)
3 buc. (62,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (68,66 RON / buc.)
3 buc. (62,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (68,66 RON / buc.)
3 buc. (62,37 RON / buc.)
-- alege varianta --
36 (8145) verde deschis
45 (8236) gri cărbune
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Fire de tricotat chenile Betynka 100 g 320625
Diametru:
6 mm
Greutate:
100 g
Rolă/Bobină:
120 m
28,78 RON
/ pac. (0 )
22,43 RON
/ pac. (1 buc.)
101,85 RON
/ pac. (5 buc.)
1 buc. (22,43 RON / buc.)
5 buc. (20,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (22,43 RON / buc.)
5 buc. (20,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (22,43 RON / buc.)
5 buc. (20,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (22,43 RON / buc.)
5 buc. (20,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (22,43 RON / buc.)
5 buc. (20,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (22,43 RON / buc.)
1 buc. (22,43 RON / buc.)
5 buc. (20,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (22,43 RON / buc.)
1 buc. (22,43 RON / buc.)
5 buc. (20,37 RON / buc.) - F1
5 buc. (20,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (22,43 RON / buc.)
5 buc. (20,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (22,43 RON / buc.)
5 buc. (20,37 RON / buc.) - F1
1 buc. (22,43 RON / buc.)
5 buc. (20,37 RON / buc.)
-- alege varianta --
mix aleatoriu de variante
1 (301) alb
13 (311) negru
14 (330) galben muștar
16 (362) verde închis
2 (363) crem foarte deschis
4 (317) bej închis
5 (337) maro aurie
6 (336) maro
7 (325) gri foarte deschis
8 (320) gri
9 (308) crem deschis
pac.
Adaugă în coș
Gene figurine Ø15 mm 890490
Diametru:
15 mm
Gaură de trecere:
5,5 mm
Lungimea genelor:
13 mm
3,45 RON
/ pac. (0 )
6,90 RON
/ pac. (2 buc.)
25,- RON
/ pac. (10 buc.)
2,50 RON
/ pac. (0 )
2 buc. (3,45 RON / buc.)
10 buc. (2,50 RON / buc.)
2 buc. (3,45 RON / buc.)
10 buc. (2,50 RON / buc.)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Gene figurine Ø13 mm 890492
Diametru:
13 mm
Gaură de trecere:
5,5 mm
Lungimea genelor:
13 mm
3,45 RON
/ pac. (0 )
6,90 RON
/ pac. (2 buc.)
25,- RON
/ pac. (10 buc.)
2,50 RON
/ pac. (0 )
2 buc. (3,45 RON / buc.)
10 buc. (2,50 RON / buc.)
2 buc. (3,45 RON / buc.)
10 buc. (2,50 RON / buc.)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Nasture / Ochi pentru jucării, Ø9 mm 120433
-40%
Diametru:
9 mm
Finisaj lucios
0,24 RON
/ pac. (0 )
0,14 RON
/ pac. (0 )
0,26 RON
/ pac. (1 buc.)
0,16 RON
/ pac. (1 buc.)
5,20 RON
/ pac. (20 buc.)
3,20 RON
/ pac. (20 buc.)
0,17 RON
/ pac. (0 )
0,10 RON
/ pac. (0 )
17,- RON
/ pac. (100 buc.)
10,- RON
/ pac. (100 buc.)
0,17 RON
/ pac. (0 )
0,10 RON
/ pac. (0 )
0,14 RON
/ pac. (0 )
0,09 RON
/ pac. (0 )
140,- RON
/ pac. (1000 buc.)
90,- RON
/ pac. (1000 buc.)
0,14 RON
/ pac. (0 )
0,09 RON
/ pac. (0 )
0,14 RON
/ pac. (0 )
0,09 RON
/ pac. (0 )
20 buc. (0,16 RON / buc.)
100 buc. (0,10 RON / buc.) - F1
1000 buc. (0,09 RON / buc.) - F1
20 buc. (0,16 RON / buc.)
100 buc. (0,10 RON / buc.)
1000 buc. (0,09 RON / buc.)
-- alege varianta --
1 negru
pac.
Adaugă în coș
Set croșete cu mâner ergonomic 040240
Lungime:
15 cm
Mărime:
2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6
Set:
8 buc cârlige
Aluminiu
71,05 RON
/ pac. (0 )
71,05 RON
/ pac. (1 set)
149,22 RON
/ pac. (3 set)
1 set (71,05 RON / set)
3 set (49,74 RON / set) - F1
1 set (71,05 RON / set)
3 set (49,74 RON / set)
-- alege varianta --
mix
pac.
Adaugă în coș
Set de ochi cu siguranță pentru jucării 264 seturi 890115
Dimensiuni cutie:
10 x 17 x 2 cm
Conținut pachet:
cca 264 seturi
84,10 RON
/ pac. (0 )
84,10 RON
/ pac. (1 set)
176,61 RON
/ pac. (3 set)
1 set (84,10 RON / set)
3 set (58,87 RON / set) - F1
1 set (84,10 RON / set)
3 set (58,87 RON / set)
-- alege varianta --
mix
pac.
Adaugă în coș
Set de ochi cu siguranta pentru jucarii, 142 seturi 890116
Dimensiuni cutie:
7 x 13 x 2 cm
Conținut pachet:
cca 142 seturi
34,16 RON
/ pac. (0 )
34,16 RON
/ pac. (1 set)
71,73 RON
/ pac. (3 set)
1 set (34,16 RON / set)
3 set (23,91 RON / set) - F1
1 set (34,16 RON / set)
3 set (23,91 RON / set)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Set de ochi si nasuri cu siguranță pentru jucării 420 seturi 900886
Dimensiuni cutie:
13 x 19 x 2,2 cm
Conținut pachet:
cca 420 seturi
138,60 RON
/ pac. (0 )
99,- RON
/ pac. (1 set)
207,90 RON
/ pac. (3 set)
1 set (99,- RON / set)
3 set (69,30 RON / set) - F1
1 set (99,- RON / set)
3 set (69,30 RON / set)
-- alege varianta --
mix
pac.
Adaugă în coș
Suveică (navetă) pentru frivolite 020748
Lăţime:
1,7 cm
Lungime:
6,5 cm
8,41 RON
/ pac. (0 )
6,56 RON
/ pac. (0 )
13,12 RON
/ pac. (2 buc.)
6,56 RON
/ pac. (0 )
6,56 RON
/ pac. (0 )
47,50 RON
/ pac. (10 buc.)
4,75 RON
/ pac. (0 )
4,75 RON
/ pac. (0 )
2 buc. (6,56 RON / buc.)
10 buc. (4,75 RON / buc.) - F1
2 buc. (6,56 RON / buc.)
10 buc. (4,75 RON / buc.)
-- alege varianta --
culoare aleatorie
pac.
Adaugă în coș
Umplutură naturală pentru perne și jucării, 500 g 750122
Dimensiuni pachet:
cca 53 x 30 x 16 cm
Greutate:
500 g
Produs certificat
100,07 RON
/ pac. (0 )
80,29 RON
/ pac. (0 )
80,29 RON
/ pac. (1 buc.)
433,56 RON
/ pac. (6 buc.)
72,26 RON
/ pac. (0 )
1 buc. (80,29 RON / buc.)
6 buc. (72,26 RON / buc.) - F1
1 buc. (80,29 RON / buc.)
6 buc. (72,26 RON / buc.)
-- alege varianta --
2 natur deschis
pac.
Adaugă în coș
Bandă de tricotat Spaghetti, 550-700 g 290492
Diametru:
5 - 8 mm
Rolă/Bobină:
90 - 120 m
Greutate:
550 - 700 g
41,62 RON
/ pac. (0 )
32,43 RON
/ pac. (1 buc.)
29,46 RON
/ pac. (0 )
176,76 RON
/ pac. (6 buc.)
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.) - F1
1 buc. (32,43 RON / buc.)
1 buc. (32,43 RON / buc.)
6 buc. (29,46 RON / buc.)
-- alege varianta --
1 /27/ alb diverse nuanțe
39 crem deschis diverse nuanțe
2 bej deschis diverse nuanțe
53 galben diverse nuanțe
12 /56/ roșu diverse nuanțe
3 roz pudrat diverse nuanțe
17 (23) roz deschis diverse nuanțe
5 roz mediu diverse nuanțe
182 mov deschis diverse nuanțe
85 mov închis diverse nuanțe
46 albastru deschis diverse nuanțe
55 albastru diverse nuanțe
54 /66/ albastru închis diverse nuanțe
7 verde mentă diverse nuanțe
8 turcoaz deschis diverse nuanțe
76 verde kaki diverse nuanțe
183 /46/ maro închis diverse nuanțe
14 22melír gri deschis diverse nuanțe
59 /33/ gri închis diverse nuanțe
131 bej diverse nuanțe
16 černá negru
185 verde pal diverse nuanțe
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Ochi cu siguranță Ø5 mm 890353
Diametru:
5 mm
Grosime:
3 mm
0,49 RON
/ pac. (0 )
5,30 RON
/ pac. (10 set)
0,35 RON
/ pac. (0 )
17,50 RON
/ pac. (50 set)
0,24 RON
/ pac. (0 )
72,- RON
/ pac. (300 set)
1 440,- RON
/ pac. (6000 set)
10 set (0,53 RON / set)
50 set (0,35 RON / set)
300 set (0,24 RON / set) - F1
10 set (0,53 RON / set)
50 set (0,35 RON / set)
300 set (0,24 RON / set)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Șnur din bumbac împletit, Ø5 mm 310216
Diametru:
5 mm
Rolă/Bobină/Balot:
50.0 m
Pentru îmbrăcăminte
0,88 RON
/ pac. (0 )
0,96 RON
/ pac. (1 m)
0,96 RON
/ pac. (0 )
0,63 RON
/ pac. (0 )
31,50 RON
/ pac. (50 m)
132,- RON
/ pac. (300 m)
0,44 RON
/ pac. (0 )
50 m (0,63 RON / m)
300 m (0,44 RON / m) - F1
50 m (0,63 RON / m)
300 m (0,44 RON / m)
-- alege varianta --
ecru deschis
pac.
Adaugă în coș
Șnur gros, Ø5 mm 310209
Diametru:
5 mm
Rolă/Bobină/Balot:
10.0 m, 50.0 m
Pentru îmbrăcăminte
0,84 RON
/ pac. (0 )
0,92 RON
/ pac. (1 m)
0,92 RON
/ pac. (0 )
9,20 RON
/ pac. (10 m)
30,- RON
/ pac. (50 m)
108,- RON
/ pac. (200 m)
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m) - F1
10 m (0,92 RON / m)
10 m (0,92 RON / m)
50 m (0,60 RON / m)
200 m (0,54 RON / m)
-- alege varianta --
mix aleatoriu de variante
1 /001 alb
2 /037 ecru deschis
3 /052 roz antic deschis
4 /012 pink
5 /027 verde mentă
6 /038 albastru azur
7 /002 gri porumbel deschis
8 /035 bej închis
9 /006 albastru închis
10 /029 negru
12 /044 gri bej
13 /007 albastru cobalt
15 /019 roșu
16 /049 verde tei
17 /010 violet deschis
18 /015 bordo
19 /022 orange-yellow
23 /009 bleu nu-mă-uita
24 /030 verde pădurar
25 /040 fuchsia
26 /045 roz pudrat
30 /021 galben muștar
34 /13 roz deschis
38 /036 bej
40 /17 maro ciocolatiu
50 bej deschis
54 (025) verde pastel
56 /023 galben narcisă
58 /033 bej camel
60 gri foarte deschis
pac.
Adaugă în coș
Ochi pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, Ø6 mm 800110
-10%
Diametru:
6 mm
Grosime:
3 mm
0,56 RON
/ pac. (0 )
0,50 RON
/ pac. (0 )
6,10 RON
/ pac. (10 set)
5,50 RON
/ pac. (10 set)
20,- RON
/ pac. (50 set)
18,- RON
/ pac. (50 set)
84,- RON
/ pac. (300 set)
75,- RON
/ pac. (300 set)
1 120,- RON
/ pac. (4000 set)
1 000,- RON
/ pac. (4000 set)
50 set (0,36 RON / set)
300 set (0,25 RON / set) - F1
50 set (0,36 RON / set)
300 set (0,25 RON / set)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Panglică satin, lățime 6 mm 430306
-30%
Lăţime:
6 mm
30
culori
Rolă/Bobină/Balot:
22.5 m
Pentru îmbrăcăminte
0,83 RON
/ pac. (0 )
1,83 RON
/ pac. (1 m)
1,28 RON
/ pac. (1 m)
0,83 RON
/ pac. (0 )
0,83 RON
/ pac. (0 )
26,78 RON
/ pac. (22,5 m)
18,68 RON
/ pac. (22,5 m)
1,19 RON
/ pac. (0 )
0,83 RON
/ pac. (0 )
0,95 RON
/ pac. (0 )
0,67 RON
/ pac. (0 )
0,95 RON
/ pac. (0 )
0,67 RON
/ pac. (0 )
213,75 RON
/ pac. (225 m)
150,75 RON
/ pac. (225 m)
0,95 RON
/ pac. (0 )
0,67 RON
/ pac. (0 )
0,95 RON
/ pac. (0 )
0,67 RON
/ pac. (0 )
0,95 RON
/ pac. (0 )
0,67 RON
/ pac. (0 )
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m) - F1
22,5 m (0,83 RON / m)
225 m (0,67 RON / m)
-- alege varianta --
01 alb
83 galben vanilie
16 portocaliu deschis
94 roz baby
48 bordo închis
21 violet
35 violet gerbera
44 mov liliachiu
187 albastru azur
40 albastru safir
49 verde pădurar
98 verde kaki mediu
105 maro deschis mediu
32 maro
59 gri
42 crem foarte deschis
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Bandă de tricotat Spaghetti, 250 g 290420
Lăţime:
cca 8 mm
Rolă/Bobină:
125 m
Greutate:
250 g
Producător:
YarnArt
29
culori
42,95 RON
/ pac. (0 )
33,47 RON
/ pac. (1 buc.)
30,40 RON
/ pac. (0 )
121,60 RON
/ pac. (4 buc.)
30,40 RON
/ pac. (0 )
1 buc. (33,47 RON / buc.)
4 buc. (30,40 RON / buc.) - F1
1 buc. (33,47 RON / buc.)
4 buc. (30,40 RON / buc.) - F1
4 buc. (30,40 RON / buc.) - F1
1 buc. (33,47 RON / buc.)
4 buc. (30,40 RON / buc.) - F1
1 buc. (33,47 RON / buc.)
4 buc. (30,40 RON / buc.) - F1
1 buc. (33,47 RON / buc.)
4 buc. (30,40 RON / buc.) - F1
1 buc. (33,47 RON / buc.)
4 buc. (30,40 RON / buc.) - F1
1 buc. (33,47 RON / buc.)
4 buc. (30,40 RON / buc.) - F1
1 buc. (33,47 RON / buc.)
4 buc. (30,40 RON / buc.)
-- alege varianta --
1 (751) alb
13 (753) bej pal
29 (752) ecru deschis
14 (768/119) bej
15 (757) gri porumbel
mix aleatoriu
24 (758) gri
9 (750) negru
pac.
Adaugă în coș
Bandă de tricotat Spaghetti, 700 g 290534
Lăţime:
cca 8 mm
Rolă/Bobină:
130 m
Greutate:
700 g
Producător:
Woolove
39,41 RON
/ pac. (0 )
34,16 RON
/ pac. (0 )
34,16 RON
/ pac. (1 buc.)
30,74 RON
/ pac. (0 )
245,92 RON
/ pac. (8 buc.)
1 buc. (34,16 RON / buc.)
8 buc. (30,74 RON / buc.) - F1
1 buc. (34,16 RON / buc.)
8 buc. (30,74 RON / buc.) - F1
1 buc. (34,16 RON / buc.)
8 buc. (30,74 RON / buc.) - F1
1 buc. (34,16 RON / buc.)
8 buc. (30,74 RON / buc.) - F1
1 buc. (34,16 RON / buc.)
8 buc. (30,74 RON / buc.) - F1
1 buc. (34,16 RON / buc.)
1 buc. (34,16 RON / buc.)
8 buc. (30,74 RON / buc.) - F1
8 buc. (30,74 RON / buc.) - F1
1 buc. (34,16 RON / buc.)
8 buc. (30,74 RON / buc.) - F1
1 buc. (34,16 RON / buc.)
8 buc. (30,74 RON / buc.) - F1
1 buc. (34,16 RON / buc.)
8 buc. (30,74 RON / buc.) - F1
1 buc. (34,16 RON / buc.)
8 buc. (30,74 RON / buc.)
-- alege varianta --
1 (1) alb
2 (2) crem foarte deschis diverse nuanțe
mix aleatoriu de variante
11 (16) gri deschis diverse nuanțe
13 (18) gri diverse nuanțe
14 (19) negru
23 roz pudrat diverse nuanțe
32 roz deschis diverse nuanțe
96 melír ruginiu mediu diverse nuanțe
97 bej deschis diverse nuanțe
98 albastru închis diverse nuanțe
pac.
Adaugă în coș
Ochi pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, Ø10 mm 780853
Diametru:
10 mm
Grosime:
4 mm
0,97 RON
/ pac. (0 )
10,70 RON
/ pac. (10 set)
35,- RON
/ pac. (50 set)
0,49 RON
/ pac. (0 )
122,50 RON
/ pac. (250 set)
0,49 RON
/ pac. (0 )
980,- RON
/ pac. (2000 set)
10 set (1,07 RON / set)
50 set (0,70 RON / set)
250 set (0,49 RON / set) - F1
10 set (1,07 RON / set)
50 set (0,70 RON / set)
250 set (0,49 RON / set)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Ochi pentru păpuși cu dispozitiv de siguranță, Ø10 mm 740678
Diametru:
10 mm
Grosime:
5 mm
0,75 RON
/ pac. (0 )
8,20 RON
/ pac. (10 set)
0,53 RON
/ pac. (0 )
31,80 RON
/ pac. (60 set)
133,20 RON
/ pac. (360 set)
0,37 RON
/ pac. (0 )
0,37 RON
/ pac. (0 )
740,- RON
/ pac. (2000 set)
1 480,- RON
/ pac. (4000 set)
10 set (0,82 RON / set)
60 set (0,53 RON / set)
360 set (0,37 RON / set) - F1
10 set (0,82 RON / set)
60 set (0,53 RON / set)
360 set (0,37 RON / set) - F1
60 set (0,53 RON / set)
360 set (0,37 RON / set) - F1
10 set (0,82 RON / set)
60 set (0,53 RON / set)
360 set (0,37 RON / set) - F1
10 set (0,82 RON / set)
60 set (0,53 RON / set)
360 set (0,37 RON / set) - F1
10 set (0,82 RON / set)
60 set (0,53 RON / set)
360 set (0,37 RON / set) - F1
10 set (0,82 RON / set)
60 set (0,53 RON / set)
360 set (0,37 RON / set)
-- alege varianta --
1 albastru
2 maro
3 verde brad
5 galben
6 portocaliu chihlimbar
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Panglică satin, lățime 10 mm 420986
Lăţime:
10 mm
Rolă/Bobină/Balot:
22.5 m
Pentru îmbrăcăminte
1,28 RON
/ pac. (0 )
1,97 RON
/ pac. (1 m)
28,80 RON
/ pac. (22,5 m)
1,28 RON
/ pac. (0 )
1,28 RON
/ pac. (0 )
1,28 RON
/ pac. (0 )
288,- RON
/ pac. (225 m)
1,28 RON
/ pac. (0 )
1,28 RON
/ pac. (0 )
1,28 RON
/ pac. (0 )
1,28 RON
/ pac. (0 )
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m) - F1
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m) - F1
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m) - F1
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m) - F1
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m) - F1
225 m (1,28 RON / m) - F1
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m) - F1
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m) - F1
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m) - F1
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m) - F1
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m) - F1
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m) - F1
22,5 m (1,28 RON / m)
225 m (1,28 RON / m)
-- alege varianta --
01 alb
06 roz somon
181 verde mentă
21 mov lavandă
35 violet gerbera
39 negru
43 roz deschis
48 bordo deschis
49 verde pădurar
59 gri
60 bej închis
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Set de ochi pentru figurine cu sclipici Ø10; 12 mm 930732
Dimensiuni cutie:
6,5 x 13 x 2,5 cm
Conținut pachet:
30 seturi
Diametru:
nr. 1: 10 mm
Diametru:
nr. 2: 12 mm
61,99 RON
/ pac. (0 )
48,31 RON
/ pac. (1 set)
105,06 RON
/ pac. (3 set)
1 set (48,31 RON / set)
3 set (35,02 RON / set) - F1
1 set (48,31 RON / set)
3 set (35,02 RON / set)
-- alege varianta --
1 (10 mm) mix culori
pac.
Adaugă în coș
Nas / Ochi pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, 11x15 mm 780847
Lungime:
15 mm
Lăţime:
11 mm
Grosime:
5 mm
0,66 RON
/ pac. (0 )
3,65 RON
/ pac. (5 set)
23,50 RON
/ pac. (50 set)
0,33 RON
/ pac. (0 )
66,- RON
/ pac. (200 set)
330,- RON
/ pac. (1000 set)
5 set (0,73 RON / set)
50 set (0,47 RON / set)
200 set (0,33 RON / set) - F1
5 set (0,73 RON / set)
50 set (0,47 RON / set)
200 set (0,33 RON / set)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Nas pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, 11x14 mm 730499
Lăţime:
11 mm
Lungime:
14 mm
Grosime:
6 mm
1,46 RON
/ pac. (0 )
16,- RON
/ pac. (10 set)
52,- RON
/ pac. (50 set)
146,- RON
/ pac. (200 set)
0,73 RON
/ pac. (0 )
0,73 RON
/ pac. (0 )
1 460,- RON
/ pac. (2000 set)
10 set (1,60 RON / set)
50 set (1,04 RON / set)
200 set (0,73 RON / set) - F1
10 set (1,60 RON / set)
50 set (1,04 RON / set)
200 set (0,73 RON / set) - F1
10 set (1,60 RON / set)
50 set (1,04 RON / set)
200 set (0,73 RON / set) - F1
10 set (1,60 RON / set)
50 set (1,04 RON / set)
200 set (0,73 RON / set) - F1
50 set (1,04 RON / set)
200 set (0,73 RON / set) - F1
10 set (1,60 RON / set)
50 set (1,04 RON / set)
200 set (0,73 RON / set) - F1
10 set (1,60 RON / set)
50 set (1,04 RON / set)
200 set (0,73 RON / set) - F1
10 set (1,60 RON / set)
50 set (1,04 RON / set)
200 set (0,73 RON / set) - F1
10 set (1,60 RON / set)
50 set (1,04 RON / set)
200 set (0,73 RON / set)
-- alege varianta --
1 negru
2 roz mediu
3 roșu căpșună
4 maro cafeniu
5 gri
6 roz somon deschis
7 albastru deschis
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Nas pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, 11x17 mm 800108
Lăţime:
17 mm
Lungime:
11 mm
Grosime:
4 mm
0,62 RON
/ pac. (0 )
3,40 RON
/ pac. (5 set)
22,- RON
/ pac. (50 set)
93,- RON
/ pac. (300 set)
310,- RON
/ pac. (1000 set)
5 set (0,68 RON / set)
50 set (0,44 RON / set)
300 set (0,31 RON / set) - F1
5 set (0,68 RON / set)
50 set (0,44 RON / set)
300 set (0,31 RON / set)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Nas pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, 12x13 mm 800109
Lăţime:
13 mm
Lungime:
12 mm
Grosime:
5 mm
0,58 RON
/ pac. (0 )
3,15 RON
/ pac. (5 set)
20,50 RON
/ pac. (50 set)
87,- RON
/ pac. (300 set)
290,- RON
/ pac. (1000 set)
5 set (0,63 RON / set)
50 set (0,41 RON / set)
300 set (0,29 RON / set) - F1
5 set (0,63 RON / set)
50 set (0,41 RON / set)
300 set (0,29 RON / set)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Ochi cu sclipici Ø12 mm 900199
Diametru:
12 mm
Grosime:
5 mm
2,21 RON
/ pac. (0 )
24,30 RON
/ pac. (10 set)
79,- RON
/ pac. (50 set)
277,50 RON
/ pac. (250 set)
10 set (2,43 RON / set)
50 set (1,58 RON / set)
250 set (1,11 RON / set) - F1
50 set (1,58 RON / set)
10 set (2,43 RON / set)
50 set (1,58 RON / set)
250 set (1,11 RON / set) - F1
10 set (2,43 RON / set)
50 set (1,58 RON / set)
250 set (1,11 RON / set) - F1
10 set (2,43 RON / set)
50 set (1,58 RON / set)
250 set (1,11 RON / set) - F1
10 set (2,43 RON / set)
50 set (1,58 RON / set)
10 set (2,43 RON / set)
50 set (1,58 RON / set)
250 set (1,11 RON / set) - F1
250 set (1,11 RON / set) - F1
10 set (2,43 RON / set)
50 set (1,58 RON / set)
250 set (1,11 RON / set)
-- alege varianta --
mix aleatoriu de variante
1 argintiu
2 auriu
3 crem deschis AB
4 roz baby
5 roz zmeură multicolor
6 albastru deschis
7 bleu turcoaz
pac.
Adaugă în coș
Ochi pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, Ø12 mm 780851
-35%
Diametru:
12 mm
Grosime:
5 mm
0,58 RON
/ pac. (0 )
13,70 RON
/ pac. (10 set)
8,90 RON
/ pac. (10 set)
44,50 RON
/ pac. (50 set)
29,- RON
/ pac. (50 set)
0,62 RON
/ pac. (0 )
0,41 RON
/ pac. (0 )
155,- RON
/ pac. (250 set)
102,50 RON
/ pac. (250 set)
620,- RON
/ pac. (1000 set)
410,- RON
/ pac. (1000 set)
10 set (0,89 RON / set)
50 set (0,58 RON / set)
10 set (0,89 RON / set)
250 set (0,41 RON / set)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Nas pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, 14x15 mm 780848
-10%
Lăţime:
14 mm
Lungime:
15 mm
Grosime:
9 mm
1,55 RON
/ pac. (0 )
1,39 RON
/ pac. (0 )
8,50 RON
/ pac. (5 set)
7,65 RON
/ pac. (5 set)
1,11 RON
/ pac. (0 )
1,- RON
/ pac. (0 )
55,50 RON
/ pac. (50 set)
50,- RON
/ pac. (50 set)
0,77 RON
/ pac. (0 )
0,70 RON
/ pac. (0 )
0,77 RON
/ pac. (0 )
0,70 RON
/ pac. (0 )
192,50 RON
/ pac. (250 set)
175,- RON
/ pac. (250 set)
385,- RON
/ pac. (500 set)
350,- RON
/ pac. (500 set)
0,77 RON
/ pac. (0 )
0,70 RON
/ pac. (0 )
5 set (1,53 RON / set)
50 set (1,- RON / set)
250 set (0,70 RON / set) - F1
50 set (1,- RON / set)
250 set (0,70 RON / set) - F1
50 set (1,- RON / set)
250 set (0,70 RON / set) - F1
250 set (0,70 RON / set) - F1
5 set (1,53 RON / set)
50 set (1,- RON / set)
250 set (0,70 RON / set)
-- alege varianta --
mix aleatoriu de variante
1 negru
2 roz pudrat
3 maro
pac.
Adaugă în coș
Ochi pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, Ø14 mm 780854
-25%
Diametru:
14 mm
Grosime:
6 mm
1,12 RON
/ pac. (0 )
0,84 RON
/ pac. (0 )
12,20 RON
/ pac. (10 set)
9,20 RON
/ pac. (10 set)
32,- RON
/ pac. (40 set)
24,- RON
/ pac. (40 set)
112,- RON
/ pac. (200 set)
84,- RON
/ pac. (200 set)
0,56 RON
/ pac. (0 )
0,42 RON
/ pac. (0 )
280,- RON
/ pac. (500 set)
210,- RON
/ pac. (500 set)
560,- RON
/ pac. (1000 set)
420,- RON
/ pac. (1000 set)
10 set (0,92 RON / set)
40 set (0,60 RON / set)
200 set (0,42 RON / set) - F1
10 set (0,92 RON / set)
40 set (0,60 RON / set)
200 set (0,42 RON / set) - F1
10 set (0,92 RON / set)
40 set (0,60 RON / set)
200 set (0,42 RON / set) - F1
40 set (0,60 RON / set)
10 set (0,92 RON / set)
40 set (0,60 RON / set)
200 set (0,42 RON / set) - F1
10 set (0,92 RON / set)
40 set (0,60 RON / set)
200 set (0,42 RON / set) - F1
10 set (0,92 RON / set)
40 set (0,60 RON / set)
200 set (0,42 RON / set)
-- alege varianta --
2 albastru
3 verde
4 maro
5 alb
6 roșu
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Set de ochi pentru figurine cu sclipici Ø14; 16 mm 930733
Dimensiuni cutie:
6,5 x 13 x 2,5 cm
Conținut pachet:
30 seturi
Diametru:
nr. 1: 14 mm
Diametru:
nr. 2: 16 mm
70,85 RON
/ pac. (0 )
55,21 RON
/ pac. (1 set)
120,06 RON
/ pac. (3 set)
1 set (55,21 RON / set)
3 set (40,02 RON / set) - F1
1 set (55,21 RON / set)
3 set (40,02 RON / set) - F1
1 set (55,21 RON / set)
3 set (40,02 RON / set)
-- alege varianta --
1 (14 mm) negru
2 (16 mm) negru
pac.
Adaugă în coș
Eticheta piele Hand made, 15x50 mm 390598
-25%
Dimensiuni:
15 x 50 mm
Gaură de trecere:
1 mm
Grosime:
1,2 mm
1,08 RON
/ pac. (0 )
0,81 RON
/ pac. (0 )
5,90 RON
/ pac. (5 buc.)
4,45 RON
/ pac. (5 buc.)
38,50 RON
/ pac. (50 buc.)
29,- RON
/ pac. (50 buc.)
108,- RON
/ pac. (200 buc.)
80,- RON
/ pac. (200 buc.)
0,54 RON
/ pac. (0 )
0,40 RON
/ pac. (0 )
0,54 RON
/ pac. (0 )
0,40 RON
/ pac. (0 )
540,- RON
/ pac. (1000 buc.)
400,- RON
/ pac. (1000 buc.)
5 buc. (0,89 RON / buc.)
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.) - F1
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.) - F1
5 buc. (0,89 RON / buc.)
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.) - F1
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.) - F1
5 buc. (0,89 RON / buc.)
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.) - F1
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.) - F1
5 buc. (0,89 RON / buc.)
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.) - F1
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.) - F1
5 buc. (0,89 RON / buc.)
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.) - F1
5 buc. (0,89 RON / buc.)
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.) - F1
5 buc. (0,89 RON / buc.)
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.) - F1
5 buc. (0,89 RON / buc.)
50 buc. (0,58 RON / buc.)
200 buc. (0,40 RON / buc.)
-- alege varianta --
1 maro
2 gri
3 maro închis
4 negru
5 crem deschis
6 roșu
7 alb
8 bleu nu-mă-uita
9 roz pudrat
mix aleatoriu de variante
10 gri neutral
pac.
Adaugă în coș
Nas pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, 15x20 mm 730553
-45%
Lăţime:
15 mm
Lungime:
20 mm
Grosime:
6 mm
0,66 RON
/ pac. (0 )
0,37 RON
/ pac. (0 )
3,65 RON
/ pac. (5 set)
2,- RON
/ pac. (5 set)
23,50 RON
/ pac. (50 set)
13,- RON
/ pac. (50 set)
0,33 RON
/ pac. (0 )
0,18 RON
/ pac. (0 )
132,- RON
/ pac. (400 set)
72,- RON
/ pac. (400 set)
0,33 RON
/ pac. (0 )
0,18 RON
/ pac. (0 )
330,- RON
/ pac. (1000 set)
180,- RON
/ pac. (1000 set)
5 set (0,40 RON / set)
5 set (0,40 RON / set)
400 set (0,18 RON / set)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Ochi cu siguranta pentru jucarii Ø16 mm 890107
Diametru:
16 mm
Grosime:
7,5 mm
1,33 RON
/ pac. (0 )
14,60 RON
/ pac. (10 set)
0,95 RON
/ pac. (0 )
47,50 RON
/ pac. (50 set)
0,66 RON
/ pac. (0 )
165,- RON
/ pac. (250 set)
660,- RON
/ pac. (1000 set)
10 set (1,46 RON / set)
50 set (0,95 RON / set)
250 set (0,66 RON / set) - F1
10 set (1,46 RON / set)
50 set (0,95 RON / set)
250 set (0,66 RON / set)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Gene figurine Ø17 mm 890491
-10%
Diametru:
17 mm
Gaură de trecere:
6,5 mm
Lungimea genelor:
13 mm
3,11 RON
/ pac. (0 )
6,90 RON
/ pac. (2 buc.)
6,22 RON
/ pac. (2 buc.)
31,10 RON
/ pac. (10 buc.)
27,90 RON
/ pac. (10 buc.)
3,11 RON
/ pac. (0 )
2,79 RON
/ pac. (0 )
2 buc. (3,11 RON / buc.)
10 buc. (2,79 RON / buc.)
2 buc. (3,11 RON / buc.)
10 buc. (2,79 RON / buc.)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Ochi pentru jucării cu dispozitiv de siguranță,Ø18 mm 840576
Diametru:
18 mm
Grosime:
7 mm
1,33 RON
/ pac. (0 )
29,20 RON
/ pac. (20 set)
95,- RON
/ pac. (100 set)
0,66 RON
/ pac. (0 )
396,- RON
/ pac. (600 set)
20 set (1,46 RON / set)
100 set (0,95 RON / set) - F1
20 set (1,46 RON / set)
100 set (0,95 RON / set) - F1
600 set (0,66 RON / set)
100 set (0,95 RON / set) - F1
600 set (0,66 RON / set)
20 set (1,46 RON / set)
100 set (0,95 RON / set)
600 set (0,66 RON / set)
-- alege varianta --
mix aleatoriu de variante
2 albastru
3 verde
pac.
Adaugă în coș
as pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, 20x25 mm 840888
Lăţime:
20 mm
Lungime:
25 mm
Grosime:
9 mm
2,05 RON
/ pac. (0 )
11,25 RON
/ pac. (5 set)
43,80 RON
/ pac. (30 set)
122,40 RON
/ pac. (120 set)
510,- RON
/ pac. (500 set)
30 set (1,46 RON / set)
120 set (1,02 RON / set) - F1
30 set (1,46 RON / set)
120 set (1,02 RON / set) - F1
30 set (1,46 RON / set)
120 set (1,02 RON / set) - F1
5 set (2,25 RON / set)
30 set (1,46 RON / set)
120 set (1,02 RON / set) - F1
5 set (2,25 RON / set)
30 set (1,46 RON / set)
120 set (1,02 RON / set) - F1
5 set (2,25 RON / set)
30 set (1,46 RON / set)
120 set (1,02 RON / set)
-- alege varianta --
mix aleatoriu de variante
1 negru
3 maro
4 roșu
5 gri
pac.
Adaugă în coș
Ochi cu siguranta pentru jucarii Ø20 mm 890105
-10%
Diametru:
20 mm
Grosime:
6 mm
1,55 RON
/ pac. (0 )
1,39 RON
/ pac. (0 )
17,- RON
/ pac. (10 set)
15,30 RON
/ pac. (10 set)
1,11 RON
/ pac. (0 )
1,- RON
/ pac. (0 )
55,50 RON
/ pac. (50 set)
50,- RON
/ pac. (50 set)
0,77 RON
/ pac. (0 )
0,70 RON
/ pac. (0 )
192,50 RON
/ pac. (250 set)
175,- RON
/ pac. (250 set)
770,- RON
/ pac. (1000 set)
700,- RON
/ pac. (1000 set)
10 set (1,53 RON / set)
50 set (1,- RON / set)
250 set (0,70 RON / set) - F1
10 set (1,53 RON / set)
50 set (1,- RON / set)
250 set (0,70 RON / set)
-- alege varianta --
negru
pac.
Adaugă în coș
Ochi pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, Ø20 mm 790789
-45%
Diametru:
20 mm
Grosime:
8 mm
1,56 RON
/ pac. (0 )
0,86 RON
/ pac. (0 )
6,84 RON
/ pac. (4 set)
3,76 RON
/ pac. (4 set)
22,20 RON
/ pac. (20 set)
12,20 RON
/ pac. (20 set)
78,- RON
/ pac. (100 set)
43,- RON
/ pac. (100 set)
468,- RON
/ pac. (600 set)
258,- RON
/ pac. (600 set)
4 set (0,94 RON / set)
20 set (0,61 RON / set)
100 set (0,43 RON / set) - F1
4 set (0,94 RON / set)
20 set (0,61 RON / set)
100 set (0,43 RON / set) - F1
4 set (0,94 RON / set)
20 set (0,61 RON / set)
100 set (0,43 RON / set) - F1
20 set (0,61 RON / set)
100 set (0,43 RON / set) - F1
4 set (0,94 RON / set)
20 set (0,61 RON / set)
100 set (0,43 RON / set)
-- alege varianta --
mix aleatoriu de variante
1 chihlimbar
2 bej închis
3 albastru
pac.
Adaugă în coș
Pandantiv trifoi cu patru foi, 20x24 mm 730894
-40%
Lăţime:
20 mm
Înălțime:
24 mm
Gaură de trecere:
1,5 mm
Metal neferos
2,88 RON
/ pac. (0 )
1,73 RON
/ pac. (0 )
6,32 RON
/ pac. (2 buc.)
3,80 RON
/ pac. (2 buc.)
20,60 RON
/ pac. (10 buc.)
12,30 RON
/ pac. (10 buc.)
164,- RON
/ pac. (100 buc.)
111,- RON
/ pac. (100 buc.)
1,64 RON
/ pac. (0 )
1,11 RON
/ pac. (0 )
1,64 RON
/ pac. (0 )
1,11 RON
/ pac. (0 )
820,- RON
/ pac. (500 buc.)
555,- RON
/ pac. (500 buc.)
2 buc. (1,90 RON / buc.)
10 buc. (1,23 RON / buc.)
100 buc. (1,11 RON / buc.) - F1
2 buc. (1,90 RON / buc.)
10 buc. (1,23 RON / buc.)
100 buc. (1,11 RON / buc.) - F1
2 buc. (1,90 RON / buc.)
10 buc. (1,23 RON / buc.)
100 buc. (1,11 RON / buc.)
-- alege varianta --
1 platinum
4 lac negru
pac.
Adaugă în coș
Ochi pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, Ø26 mm 790468
-20%
Diametru:
26 mm
Grosime:
10 mm
1,26 RON
/ pac. (0 )
1,01 RON
/ pac. (0 )
5,52 RON
/ pac. (4 set)
4,40 RON
/ pac. (4 set)
18,- RON
/ pac. (20 set)
14,40 RON
/ pac. (20 set)
100,80 RON
/ pac. (160 set)
80,- RON
/ pac. (160 set)
252,- RON
/ pac. (400 set)
200,- RON
/ pac. (400 set)
4 set (1,10 RON / set)
20 set (0,72 RON / set)
160 set (0,50 RON / set) - F1
4 set (1,10 RON / set)
20 set (0,72 RON / set)
160 set (0,50 RON / set) - F1
4 set (1,10 RON / set)
20 set (0,72 RON / set)
160 set (0,50 RON / set) - F1
4 set (1,10 RON / set)
20 set (0,72 RON / set)
160 set (0,50 RON / set) - F1
20 set (0,72 RON / set)
160 set (0,50 RON / set) - F1
4 set (1,10 RON / set)
20 set (0,72 RON / set)
160 set (0,50 RON / set) - F1
4 set (1,10 RON / set)
20 set (0,72 RON / set)
160 set (0,50 RON / set) - F1
4 set (1,10 RON / set)
20 set (0,72 RON / set)
160 set (0,50 RON / set)
-- alege varianta --
1 chihlimbar
2 albastru
3 verde pastel
4 maro
5 transparent
6 roșu
mix aleatoriu de variante
pac.
Adaugă în coș
Piuitoare pentru jucarii Ø42 mm 890704
Diametru:
42 mm
Grosime:
10 mm
3,50 RON
/ pac. (0 )
19,20 RON
/ pac. (5 buc.)
50,- RON
/ pac. (20 buc.)
175,- RON
/ pac. (100 buc.)
350,- RON
/ pac. (200 buc.)
5 buc. (3,84 RON / buc.)
20 buc. (2,50 RON / buc.)
100 buc. (1,75 RON / buc.) - F1
5 buc. (3,84 RON / buc.)
20 buc. (2,50 RON / buc.)
100 buc. (1,75 RON / buc.)
-- alege varianta --
transparent
pac.
Adaugă în coș
Ochi pentru jucării cu dispozitiv de siguranță Ø10 mm 900038
-30%
Diametru:
10 mm
Grosime:
4,5 mm
2,17 RON
/ pac. (0 )
1,52 RON
/ pac. (0 )
23,80 RON
/ pac. (10 set)
16,70 RON
/ pac. (10 set)
77,50 RON
/ pac. (50 set)
54,- RON
/ pac. (50 set)
270,- RON
/ pac. (250 set)
190,- RON
/ pac. (250 set)
4 320,- RON
/ pac. (4000 set)
3 040,- RON
/ pac. (4000 set)
10 set (1,67 RON / set)
50 set (1,08 RON / set)
250 set (0,76 RON / set) - F1
10 set (1,67 RON / set)
50 set (1,08 RON / set)
250 set (0,76 RON / set) - F1
10 set (1,67 RON / set)
50 set (1,08 RON / set)
250 set (0,76 RON / set) - F1
10 set (1,67 RON / set)
50 set (1,08 RON / set)
250 set (0,76 RON / set) - F1
10 set (1,67 RON / set)
50 set (1,08 RON / set)
250 set (0,76 RON / set) - F1
10 set (1,67 RON / set)
50 set (1,08 RON / set)
250 set (0,76 RON / set) - F1
10 set (1,67 RON / set)
50 set (1,08 RON / set)
250 set (0,76 RON / set) - F1
10 set (1,67 RON / set)
50 set (1,08 RON / set)
250 set (0,76 RON / set) - F1
10 set (1,67 RON / set)
50 set (1,08 RON / set)
250 set (0,76 RON / set) - F1
50 set (1,08 RON / set)
250 set (0,76 RON / set) - F1
10 set (1,67 RON / set)
50 set (1,08 RON / set)
250 set (0,76 RON / set)
-- alege varianta --
mix aleatoriu de variante
1 (8) argintiu
2 (29) auriu
3 (11) crem deschis AB
4 (22) roz pudrat AB
5 ciclam
6 (10) bleu pal
7 turcoaz marin
8 (17) albastru safir
9 (9) bleu turcoaz
pac.
Adaugă în coș
Capac pentru tricotat/croșetat coșulețe Ø15 cm 880002
-35%
Diametru:
15 cm
Grosime:
3,5 mm
Diametru orificiu:
9 mm
Numărul de orificii:
32
Placaj nelăcuit
30,55 RON
/ pac. (0 )
19,86 RON
/ pac. (0 )
33,53 RON
/ pac. (1 buc.)
21,79 RON
/ pac. (1 buc.)
65,46 RON
/ pac. (3 buc.)
42,57 RON
/ pac. (3 buc.)
87,30 RON
/ pac. (5 buc.)
56,75 RON
/ pac. (5 buc.)
17,46 RON
/ pac. (0 )
11,35 RON
/ pac. (0 )
1 buc. (21,79 RON / buc.)
3 buc. (14,19 RON / buc.) - F1
5 buc. (11,35 RON / buc.) - F1
1 buc. (21,79 RON / buc.)
3 buc. (14,19 RON / buc.) - F1
5 buc. (11,35 RON / buc.) - F1
1 buc. (21,79 RON / buc.)
3 buc. (14,19 RON / buc.) - F1
5 buc. (11,35 RON / buc.) - F1
3 buc. (14,19 RON / buc.) - F1
1 buc. (21,79 RON / buc.)
3 buc. (14,19 RON / buc.)
5 buc. (11,35 RON / buc.)
-- alege varianta --
mix aleatoriu de variante
3 natural deschis
4 natural deschis
5 natural deschis
pac.
Adaugă în coș
Fund din lemn pentru coșuri tricotate, Ø15 cm 790574
-30%
Diametru:
15 cm
Grosime:
2,6 mm
Diametru orificiu:
7 mm
Numărul de orificii:
42
Placaj nelăcuit
12,84 RON
/ pac. (0 )
8,99 RON
/ pac. (0 )
9,17 RON
/ pac. (1 buc.)
6,42 RON
/ pac. (1 buc.)
73,40 RON
/ pac. (10 buc.)
51,40 RON
/ pac. (10 buc.)
7,34 RON
/ pac. (0 )
5,14 RON
/ pac. (0 )
1 buc. (6,42 RON / buc.)
1 buc. (6,42 RON / buc.)
-- alege varianta --
natural deschis
pac.
Adaugă în coș
Fund pentru tricotat / confectionare cosuri inima 15x17 cm 880003
Dimensiuni:
15 x 17 cm
Grosime:
2,3 mm
Diametru orificiu:
7,2 mm
Numărul de orificii:
42
Placaj nelăcuit
14,02 RON
/ pac. (0 )
14,02 RON
/ pac. (1 buc.)
98,10 RON
/ pac. (10 buc.)
1 buc. (14,02 RON / buc.)
10 buc. (9,81 RON / buc.) - F1
1 buc. (14,02 RON / buc.)
10 buc. (9,81 RON / buc.)
-- alege varianta --
natural deschis
pac.
Adaugă în coș
Fund din lemn pentru coșuri tricotate, Ø20 cm 790575
-45%
Diametru:
20 cm
Grosime:
2,6 mm
Diametru orificiu:
10 mm
Numărul de orificii:
42
Placaj nelăcuit
17,14 RON
/ pac. (0 )
10,28 RON
/ pac. (0 )
13,35 RON
/ pac. (1 buc.)
7,34 RON
/ pac. (1 buc.)
12,02 RON
/ pac. (0 )
6,61 RON
/ pac. (0 )
120,20 RON
/ pac. (10 buc.)
66,10 RON
/ pac. (10 buc.)
1 buc. (7,34 RON / buc.)
10 buc. (6,61 RON / buc.)
1 buc. (7,34 RON / buc.)
10 buc. (6,61 RON / buc.)
-- alege varianta --
natural deschis
pac.
Adaugă în coș
Set de ochi și nasuri cu siguranță pentru jucării 376 seturi 890114
Dimensiuni cutie:
10 x 17 x 2 cm
Conținut pachet:
cca 376 seturi
Stoc epuizat.
Disponibilitate: 30.10.2026
Stoc epuizat
Set de ochi și nasuri de catifea cu siguranță 242 seturi 930731
Dimensiuni cutie:
10 x 17 x 2 cm
Conținut pachet:
242 seturi
Stoc epuizat.
Disponibilitate: 31.10.2026
Stoc epuizat
Ochi pentru jucării cu dispozitiv de siguranță, 16x21 mm 800103
Lăţime:
16 mm
Lungime:
21 mm
Grosime:
2 mm
Stoc epuizat.
Disponibilitate: 08.03.2027
Stoc epuizat
Nas pentru jucării cu dispozitiv de siguranță 23x29 mm 890455
Lăţime:
23 mm
Lungime:
29 mm
Grosime:
8 mm
Stoc epuizat.
Disponibilitate: 30.10.2026
Stoc epuizat
Vă rugăm așteptați, pagina se încarca ...
Articole afișate
1 -
65
din
65
Afisează:
12
24
48
96
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.